LINIA _pracownia_architektoniczna  

LINIA_pracownia_architektoniczna_Bartosz Gorczyca       I       gorczyca.architekt@wp.pl      I      + 48 691 381 590      I     siedziba : Krosno                        

LINIA pracownia architektoniczna to młoda pracownia projektowa założona 1 czerwca 2013 roku , prowadzona przez mgr inż. arch. Bartosza Gorczycę absolwenta wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

 

LINIA jest pracownią architektoniczną, która podejmuje różnorodne zadania projektowe. Projektujemy budynki mieszkalne, biurowe, przemysłowe, budynki użyteczności publicznej, zespoły domów jednorodzinnych, hotele i ośrodki sportowe, część naszej działalności projektowej stanowią projekty wnętrz oraz projekty założeń urbanistycznych.

 

W trakcie realizacji projektu zapewniamy nadzór autorski. Współpracujemy z zespołem profesjonalnych i doświadczonych inżynierów branżowych. Zapraszam do pracowni, na niezobowiązujące spotkanie które pozwoli Państwu na bliższe poznanie naszych standardów pracy.

 

Każdy projekt traktujemy indywidualnie, poszukujemy oryginalnych i niepowtarzalnych rozwiązań, funkcjonalności, harmonii i elegancji. Nasze projekty powstają w ścisłej współpracy z klientami, z dbałością o spełnienie ich indywidualnych oczekiwań. Mamy też na uwadze aspekt ekonomiczny podejmowanych decyzji projektowych.Projekty wykonujemy korzystając z naszego bogatego i wieloletniego doświadczenia.

 

 

Serdecznie zapraszamy.